çok sorulan sorular

cevap bulmak istediğiniz soruları düşünmeden burayı inceleyin. sizin için cevapladık.

Masaj terapistiniz bir sağlık geçmişi formu doldurmanızı isteyecektir. Daha sonra terapist, hangi alanlarda çalışmak istediğinizi, ele alınması gereken herhangi bir koşul olup olmadığını ve masajın sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için size genel sorular sorarak başlayacaktır. Masaj terapistiniz durumunuzu değerlendirmek ve herhangi bir şikayetiniz olup olmadığını görmek için belirli değerlendirmeler ve testler yapabilir.

Masaj veya vücut çalışması seansınız sıcak, rahat ve sessiz bir odada gerçekleşecektir. Rahatlamanıza yardımcı olmak için hafif müzik çalınabilir. Özellikle rahatınız için tasarlanmış bir masaya uzanacaksınız.

Tam vücut masajı için çoğu insan tamamen soyunur. Ancak iç çamaşırı giymeyi tercih edebilirsiniz. Masaj terapistiniz size soyunmanız için mahremiyet verecek ve üzerinde çalışılan alan dışında her zaman bir çarşaf ve battaniye ile örtüleceksiniz.

Rahatına bak. Terapistiniz pozisyonunuzu ayarlamanızı isterse, sizi ya hareket ettirecek ya da gerekli olanı hareket ettirmenizi isteyecektir. Aksi takdirde, kendinizi daha rahat hissetmek için istediğiniz zaman pozisyonunuzu değiştirin. Çoğu kişi bir seansta gözlerini kapatır ve tamamen gevşer; diğerleri konuşmayı tercih eder. Sana kalmış. Bu sizin masajınızdır ve size doğal gelen her ne ise rahatlamanın en iyi yoludur. İstediğiniz zaman soru sormaktan çekinmeyin.

Masaj, kaslarınızı gevşetmek ve vücudunuzda hareket etmesini sağlamak içindir. Masajdan sonra bol su içmek, masaj terapisi seansınız sırasında vücudunuzda salınabilecek toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olacaktır. Seansınız sırasında kullanılan tekniklere bağlı olarak, o gün veya ertesi gün ağrınız olabilir. Su içmek de buna yardımcı olacaktır.

Çoğu masaj terapisti hipoalerjenik masaj yağları veya losyonları kullanır. Bununla birlikte, belirli yağ veya losyon türlerine karşı hassasiyetiniz varsa, lütfen masaj terapistinin dikkatine sunun çünkü çoğu uygulayıcının elinde çeşitli yağlar ve losyonlar vardır.

Evet! Hastalarımızın çoğu belirli bir terapistin özelliklerini tercih ediyor. Bizimle yeni bir hastaysanız, birkaç terapisti denemenizi tavsiye ederiz. Lütfen ön büro personeline sorularınız için e-posta gönderin.